Банк Ахметова став фінансовим партнером Укрпошти

Новости

До фінансового супермаркету Укрпошти долучився Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) Ріната Ахметова.

Про це домовилося керівництво двох компаній, повідомляється на сайті Укрпошти.

«Тепер банківськими послугами ПУМБу можна скористатися через мережу Укрпошти. Жителі невеликих міст та сіл у відділеннях Укрпошти отримають інформацію про можливість скористатися банківськими послугами банку ПУМБ, а працівники банку за результатами консультації з клієнтом запросять його за потреби в зручний для нього час на зустріч до найближчого відділення банку», – йдеться у повідомленні.

Так, зазначається, що на початковому етапі до партнерського проекту приєдналися відділення Укрпошти в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях.

«Запуск проекту з ПУМБ є одним з важливих етапів створення фінансового супермаркету Укрпошти, в рамках якого наші клієнти будуть отримувати широкий спектр фінансових послуг», – сказав директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

За його словами, в майбутньому з’явиться можливість «надавати клієнтам різноманітну лінійку фінансових послуг, що дозволить Укрпошті стати фінансовим супермаркетом з доступом до найкращих рішень на ринку в найближчому відділенні Укрпошти, не витрачаючи час на відвідування великих міст».

Як відомо, мережа відділень Укрпошти складає 11,5 тисяч відділень і є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля та інша комерційна діяльність.

Нагадаємо, раніше політолог Дмитро Корнійчук заявив, що поверненням в державну власність компанії «Укртелеком«, бізнесмен Рінат Ахметов переклав на держбюджет утримання збиткової структури.