Барселона знищила Севілью та вийшла у півфінал Кубку Іспанії: відео голів та огляд матчу

Новости

“Барселона” вийшла у півфінал Кубку Іспанії-2018/19, розгромивши у матчі-відповіді 1/4 фіналу “Севілью” 6:1.

БАРСЕЛОНА – СЕВІЛЬЯ: ХРОНІКА ТА ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КУБКУ ІСПАНІЇ

У першому поєдинку суперник переміг 2:0, проте тоді “Барса” грала без Ліонеля Мессі, Філіппе Коутінью та Луїса Суареса, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Рахунок вже на 13-й хвилині з пенальті відкрив Коутінью. “Севілья” мала шанс по горячих слідах відновити рівновагу, проте Евер Банега не зміг з 11-метрової позначки обіграти резервного голкіпера Яспера Сіллесена. А через декілька хвилин Іван Ракитич подвоїв перевагу господарів.

У другому тайму каталонці відвантажили у ворота Хуана Соріано ще чотири голи, дозволивши супернику забити лише раз.

Кубок Іспанії-2018/19

1/4 фіналу, матч-відповідь

30 січня

“Барселона” – “Севілья” – 6:1 (2:0)

Голи: Коутіньо, 13 – з пенальті (1:0). Ракитич, ​​31 (2:0). Коутінью, 53 (3:0). Сержі Роберто, 54 (4:0). Арана, 67 (4:1). Суарес, 89 (5:1). Мессі, 90+2 (6:1).

Нереалізований пенальті: Банега, 27 (воротар).

Барселона“: Сіллессен, Сержі Роберто, Піке, Лангле, Жорді Альба, Ракитич (Відаль, 76), Бускетс, Артур (Ален, 90), Мессі, Суарес, Коутінью (Семеду, 81).

Севілья“: Соріано, Каррісу, К’яєр, Гомес, Промес, Амаду, Банега (Васкес, 77), Меса (Бен Йєддер, 77), Арана (Хіль, 84), Сарабія, Андре Сільва.

Попередження: Суарес, 30. Меса, 30. Каррісу, 34. Гомес, 72.

В 1/2 фіналу “Барселона” зустрінеться з “Бетісом”, який пройшов “Еспаньйол”.

Каталонці вдруге у сезоні-2018/19 обіграли клуб з Андалусії і вдруге забили “нервіонцям” щонайменше чотири голи.

Нагадаємо, 20 жовтня у рамках Ла Ліги “Барселона” перемогла “Севілью” 4:2.

Раніше повідомлялося, що “Севілья” поступилася “Реалу” у матчі 20-го туру чемпіонату Примери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.