Одіозний Ківа став головним борцем за права МВСників

Новости

Екс-начальника департаменту поліції з протидії незаконному обігу наркотиків Іллю Ківу обрали головою профспілки працівників Міністерства внутрішніх справ.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Ківи, він з великою честю прийняв доручену відповідальну місію і наголосив, що роботи — непочатий край.

Також він додав, що профспілки в Україні дискредитовані, потребують кардинальних змін, оновлення кадрів й ідеології.

Нагадаємо, влітку Ківу обрали очільником Соціалістичної партії України і відомство Петренка це визнало. Тоді член ради СПУ Іван Бокий заявив про політичне рейдерство з боку «Народного фронту». Згодом у Соцпартії відмовилися від Ківи та обрали нового голову.

Окрім того, Ківа є керманичем Федерації доміно України, Всеукраїнської федерації дворового футболу і Всеукраїнської незалежної профспілки інвалідів.

Раніше ЗМІ писали, що до переходу на службу в органи Ківу засудили за отримання хабара, будучи заступником директора Управління щодо захисту прав споживачів Полтавської області. Однак суд зняв з нього судимість.

Також Ківа досі не пройшов переатестацію.

У 2015 році він оскандалився тим, що в ефірі одного з телеканалів заявив, що рано чи пізно АТОшники його вб’ють, адже їм «нічим зайнятися, а рука до автомата звикла». Тодішня глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що збирається звільнити його за такі слова.

Під тиском громадськості глава МВС Арсен Аваков пообіцяв перевести Ківу на іншу роботу.