Організатор «Євробачення» не проти, що замість MARUV на конкурс поїде інший учасник

Новости

Європейська мовна спілка як організатор пісенного конкурсу «Євробачення» спокійно сприйняла те, що співачки MARUV не представлятиме Україну цього року.

У повідомленні про цей факт EBU виклала аргументацію Національної суспільної телекомпанії України з цього приводу, інформує «Українська правда».

Зокрема, зазначається, що НСТУ та співачка, яка перемогла у національному відборі на «Євробачення», не досягли згоди щодо місії учасника, тоді як виконавець є послом України і представляє не лише музику, а й погляди українського суспільства.

Також національний мовник зобов’язаний забезпечити неполітичний характер конкурсу – а НСТУ побоюється ескалації розколу українського суспільства.

Європейська мовна спілка констатувала: «Кожен мовник країни-учасниці відповідальний за відбір свого учасника на пісенний конкурс «Євробачення» у відповідності до правил, встановлених Європейською мовною спілкою».

«На даний час телекомпанія веде переговори про оголошення представника цьогорічного конкурсу – і після їхнього підтвердження його буде оголошено на офіційних каналах Євробачення», – додали у EBU.

Як очікується, UA: Суспільне почне переговори з іншим кандидатом представляти Україну на Євробаченні-2019 у вівторок, 26 лютого.