ПЦУ звернулася до українців із важливим закликом у поминальні дні

Новости

Православна церква України закликала українців не приносити на могили своїх рідних у поминальні дні штучних квітів, які завдають великої шкоди навколишньому середовищу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили у прес-службі ПЦУ на власній сторінці у Facebook.

В ПЦУ наголосили на справжньому змісті поминальних днів і закликали сотворити молитву за упокій душі померлих.

“У поминальні дні українці вшановують пам’ять своїх рідних та несуть на їхні могили штучні квіти, не задумуючись над тим, яку небезпеку вони собою уособлюють. Після спалювання пластикових квітів та вінків виділяється велика кількість токсичних речовин, розкладання яких у ґрунті триває упродовж сотень років”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в ПЦУ, пластикове сміття – це, перш за все, шкода для природного довкілля, створеного Богом, та велика небезпека для здоров’я і життя людей, а самі ці витвори промисловості не несуть ніякого змісту в поминальні дні.

“Церква закликає відмовитися від екологічно шкідливих пластикових квітів на кладовищах, оскільки вони не мають нічого спільного з християнською вірою і не допоможуть спочилому в осягненні Царства Небесного. Душі наших померлих близьких не потребують матеріальних нагород. Найкращим виявом пам’яті та любові до рідних будуть ваші відкриті серця та щира молитва за упокій душі”, – зазначили в прес-службі ПЦУ.

ПЦУ звернулася до українців із важливим закликом у поминальні дні

Нагадаємо, поминальні дні – це дні, коли прийнято ходити на цвинтар і поминати померлих родичів. Також вони називаються Антипасха, а в народі – Гробки, Проводи або Батьківські дні, використовується назва Радониця, але вона має конкретний день, а саме – вівторок через тиждень після Великодня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.