Після відставки уряду Президент візьме відповідальність за стан справ, – Гройсман

Новости

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив у тому, що цілком розуміє бажання Президента України Володимира Зеленського отримати повноту влади, тому Глава держави нестиме відповідальність за усі події в країні.

Про це він сказав у вечірньому ефірі телеканалу ICTV в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Президент хоче повноту влади в країні, отже — відповідати за майбутні виклики. Я це приймаю. З дня відставки уряду Президент бере на себе всю відповідальність за стан справ у державі”,- сказав Гройсман.

Він запевнив у тому, що не чіпляється за високі посади, бо не вважає їх головним.

“Для мене стабільність у країні є пріоритетом. Я ніколи в житті не тримався і не буду триматися за посади. Рішення ухвалив свідомо. Якщо будуть питання, які стосуватимуться стабільності чи розвитку держави, зроблю все, щоб допомогти”, – пообіцяв Прем’єр.

Гройсман зазначив, що за свою роботу на посаді Прем’єр-міністра його не соромно.

“За три роки роботи я не допустив жодної економічної кризи в країні. Уряд зробив усе, щоб ситуація була стабільною. І сьогодні маємо понад $20 млрд валютних резервів, зменшення держборгу в співвідношенні до ВВП, почали зростати зарплати”,- сказав Прем’єр-міністр.

Раніше екс-Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що Президент України Володимир Зеленський повинен невідкладно внести на розгляд Верховної Ради пропозицію щодо кандидатури нового очільника уряду.

загрузка…