Сироїд заявляє, що ГПУ за чотири роки не зробила нічого для покарання злочинців у владі

Новости

Не зважаючи на обіцянки генерального прокурора Юрія Луценка, в Україні наразі не покарані особи, які причетні до злочинів на Майдані, корупції та війни в Україні.

Про це у Верховній раді в коментарі журналістам заявила нардеп, заступник голови ВР України Оксана Сироїд, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Генеральна прокуратура за чотири роки і особисто генеральний прокурор Луценко за весь цей період часу не зробили нічого для того, щоб покарати всіх тих людей, які фактично причетні до нинішньої системи і до того, що відбувається», – наголосила вона.

Сироїд нагадала, що наразі, не зважаючи на обіцянки генпрокурора, не покарані особи, які причетні до злочинів на Майдані та корупції в Україні.

«Не покарані ті, хто був причетний до злочинів на Майдані, хоча це обіцяв генеральний прокурор. Не покарані ті, хто причетні до війни в Україні, вони сидять собі тут за милу душу в парламенті і розказують як треба нам жити. Не покарані всі ті, хто крадуть сьогодні з оборонного бюджету – вони займають перші позиції в державі», – підкреслила заступник голови ВР.

За її словами, Генеральна прокуратура фактично є спільником цих всіх схем, «бо вони про це знають і хочуть це приховати через якийсь черговий процес та полювання на відьом».

«І почався дуже небезпечний процес, коли фактично полювання почалося на журналістів. Я вважаю, що це є точка відліку і точка неповернення. Якщо Генеральна прокуратура починає переслідування журналістів – ця Генеральна прокуратура і цей генеральний прокурор є приреченим. Вони просто не виживуть. Тому що суспільство вже є таким, якє переслідування журналістів ніколи не потерпить», – резюмувала Сироїд.



Нагадаємо, раніше Оксана Сироїд заявила, що президент України Петро Порошенко гальмує нинішню реформу виборчого закону, бо через свій адмінресурс може проводити тих людей, які йому потрібні.