В Росії знову стався вибух у житловому будинку: фото, відео

Новости

В Росії, де 1 січня внаслідок вибуху у житловому будинку в Магнітогорську загинуло 39 осіб, стався новий вибух у житловому будинку – в результаті вибуху у дев’ятиповерхового будинку в місті Шахти Ростовської області частково зруйновано верхні поверхи будівлі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє російське агенстство ТАСС.

Два поверхи житлового будинку обрушилися в результаті вибуху побутового газу в місті Шахти Ростовської області  вранці понеділка 14 січня.

В Росії знову стався вибух у житловому будинку: фото, відео

“Місто Шахти, вулиця Хабарова, 16 повідомлення в 6:18 за московським часом, попередньо, в результаті вибуху газу стався обвал з 9-го по 8-й поверх одного з під’їздів багатоквартирного житлового будинку. Всі служби екстреного реагування виїхали до місця”, – йдеться в повідомленні.

В екстрених службах повідомили, що будинок 1993 року побудови, газифікований. Всього в ньому 72 квартири. На місці працюють пожежно-рятувальні підрозділи та інші оперативні служби.

В Росії знову стався вибух у житловому будинку: фото, відео

Також повідомляється, що вибух пошкодив чотири квартири, евакуйовані 140 осіб, п’ятеро врятовані.

“Пошкодження в результаті вибуху газу отримали дві квартири на дев’ятому і стільки ж на восьмому поверсі. На даний момент врятовані п’ять чоловік. Даних про постраждалих немає”, – сказало джерело.

Епіцентр вибуху газу перебував на дев’ятому поверсі будівлі.

Нагадаємо, раніше що вибух в Магнітогорську стався в квартирі, яку 30 грудня зняв громадянин Таджикистану. Там нібито виявили сліди гексогену, через це в місті поширили чутки про теракт. Втім слідство повідомило про те, що версію із терактом було відкинуто.