Адвокати Пашинського могли незаконно отримати документи з Нацполіції

Новости

У Печерському районному суді міста Києва відбулося підготовче засідання з розгляду позову колишнього керівника секретаріату комітету Верховної Ради з питань національної оборони та безпеки Тетяни Блистів до керівника комітету нардепа Сергія Пашинського. Блистів звернулась до суду з позовом про захист честі та гідності.

Під час судового засідання один з п’яти захисників нардепа надала суду витяги з Єдиного реєстру досудових розслідувань за трьома кримінальними справами, в яких Пашинський фігурує, як свідок. Відповідно до закону свідку такі витяги не надаються. Ймовірно, що витяги були отримані незаконно, з порушенням таємниці слідства. За розголошення таємниці досудового слідства передбачено кримінальну відповідальність.

Адвокат Блистів Марина Парінова зазначила, що за законом цих документів не може бути в розпорядженні адвоката Пашинського.

«Ми ставили перед судом питання, щоб з’ясувати, яким чином Сергій Пашинський або його адвокат у позапроцесуальний спосіб отримав ці витяги. Можливо, є підстави розпочати розслідування про розголошення даних досудового розслідування», – каже Парінова.

Представники Пашинського пояснили суду, що витяги з ЄДРДР були отримані на їх адвокатський запит, проте не змогли надати доказів на підтвердження своїх слів. Тож цілком можливо, що документи отримані незаконно, і має місце розголошення таємниці слідства.

Тетяна Блистів у коментарі інтернет-виданню UA1 заявила, що з літа цього року її колишній керівник Сергій Пашинський фабрикує проти неї кримінальну справу, впливає на слідчих, вимагаючи від них вручення підозри Блистів.

Раніше співробітниця комітету Верховної Ради з питань національної оборони та безпеки Тетяна Блистів поскаржилась на погрози народного депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського. Блистів заявила, що Пашинський примушував її порушувати закон, а після відмови це робити почав погрожувати їй та її сім’ї, включно з онуками. Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *