Бізнесмен звернувся до Порошенка зі скаргою на тиск з боку СБУ

Засновник девелоперської компанії TARYAN Group Артур Мхитарян публічно звернувся до чинного президента Петра Порошенка через рейдерство і вимагання Служби безпеки України та Міністерства культури.

На своїй сторінці в Facebook бізнесмен оприлюднив відеозвернення, в якому вказав, що за останні два роки були штучно створені бар’єри для отримання погодження в Міністерстві культури і організована «корупційна годівниця».

За його словами, Міністерство культури саботує видачу погоджень кільком десяткам будівельних і девелоперських компаній. Водночас, Мхитарян зазначив, що міністерство видає дозволи компаніям, пов’язаним з колишніми і нинішніми чиновниками.

«При чому тут взагалі Мінкульт? Я будую будинки на території колишнього заводу. Ділянка не належить до земель історико-культурної спадщини. Водночас, Генеральна прокуратура і слідчі СБУ відкривають кримінальну справу про нібито відсутність узгодження Мінкульту», – пояснив Мхитарян.Такі кримінальні справи завели на безліч компаній, в тому числі і на TARYAN Group, у зв’язку з перевищенням повноважень і порушенням підслідності, стверджує бізнесмен. Він вказав також, що СБУ не має права їх розслідувати, бо «вигадані» звинувачення не пов’язані із захистом національної безпеки.

«Одночасно з’являються різні люди від СБУ і за великі гроші з погрозами закрити будівництво пропонують вирішити це питання. Ціна – один мільйон доларів або квартири в нашому будинку», – розповів бізнесмен.

За словами Мхитаряна, СБУ використовує брудні піар-технології, дискредитуючи компанію TARYAN Group у медіа та соцмереах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *