«Дім Рональда МакДональда» відкрив сімейну кімнату в «Охматдиті»

Фундація «Дім Рональда МакДональда» відкрила сімейну кімнату в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві.

Офіційне відкриття відбулося у вівторок, 30 жовтня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Кімнату облаштували на базі старого приміщення у відділені неонатології. Ремонтні роботи тривали місяць. Головна мета її створення – забезпечити потреби родини бути поруч під час лікування дитини. Перебування у кімнаті для відвідувачів цілком безкоштовне.

За словами директорки фундації «Дім Рональда МакДональда» в Україні Галини Соловей, весь проект «від а до я» обійшовся в 1 млн 400 тис. гривень. Кошти були зібрані в результаті дії благодійної програми «Долонька щастя» в ресторанах Макдональдз, а також завдяки пожертвам партнерів фундації.На відкритті кімнати була присутня виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона вважає нормальним процесом те, що подібні проекти у лікарнях реалізують благодійники, а не держава.

Кімната в київському «Охматдиті» стала третьою відкритою в Україні. До цього подібні кімнати з’явилися у Вінницькій дитячій обласній лікарні та у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит».

Нагадаємо, в кінці серпня лікарі відділення трансплантації кісткового мозку «Охматдиту» заявили про намір звільнитися на знак протесту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *