Дмитро Логгінов: Дострокові парламентські вибори – це шанс кардинально оновити український політикум

Дмитро Логгінов: Дострокові парламентські вибори – це шанс кардинально оновити український політикумЗа умови, якщо нові політики зможуть об’єднатися. Таку думку у колонці на «ЛігаБізнесІнформ» висловив громадський діяч, волонтер Дмитро Логгінов.

Дмитро Логгінов розглядає можливість дострокових виборів до Верховної Ради як шанс для українського політикуму доволі кардинально оновитися.

«Обмеженні строки будуть підвищувати політичну конкуренцію. У разі дострокових виборів часу для політичних маневрів не залишається. Немає можливості домовлятися, проводити довгі перемовини, створювати сітки підкупу виборців тощо. Одночасно в політичному полі з’явилися суспільно-політичні ініціативи із ліберальними поглядами та новими людьми. Переважно, це мотивовані сучасні молоді лідери, у яких відсутній політичний досвід, однак є багато досягнень в бізнесі, соціальних сферах, громадській позиції тощо», — окреслив громадський діяч три основні позитивні аргументи на користь дострокового оновлення Верховної Ради.
Одночасно частина парламенту категорично чіпляється за можливість відбути повну каденцію.

«Чому це відбувається? Основний мотив – необхідність отримати додатковий час для того, щоб підготуватися до виборів у жовтні. В першу чергу, це стосується партій, що позиціонували себе як реформаторські, але які так і не змогли продемонструвати результат, який влаштовує виборців», — зазначив волонтер.

Однак Верховна Рада має рекордну низьку підтримку в районі 8%, водночас новий президент отримав рекордні 73% підтримки.

«Тож українці не те що схвалюють, а вимагають максимально швидкої зміни українського політикуму. Заміни досвідчених на молодих, яким делегують свою довіру», — підсумував Дмитро Логгінов.

Нагадаємо, 20 травня відбулася інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського, під час якої він заявив про намір припинити повноваження Верховної Ради та оголосити дострокові вибори.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *