Дорогу в рідне село Бандери за рік не добудували, Омелян обіцяє продовжити

Будівництво дороги в село Старий Угринів Івано-Франківської області, де народився і жив Степан Бандера, тимчасово призупинено через проблеми з розрахунками з підрядником.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає 112 Україна.

"Насправді ніяких проблем або сенсацій в цьому немає. Ми відновлюємо те, що не ремонтувалося роками. Навіть не можу собі уявити, щоб уряд часів Януковича відновлювало шляхи до пам’яток, які пов’язані з героями України або провідниками національно-визвольного руху. Ми ж це почали і будемо продовжувати", – сказав міністр.

За його словами, підрядник виконав роботи, але йому в повному обсязі не сплатили кошти.

"Сподіваюся, найближчим часом проблема буде вирішена, роботи з будівництва цієї дороги відновляться", – заявив Омелян.

За його словами, на проект виділялися кошти від Митного експерименту, з обласного бюджету, а також гроші з Дорожнього фонду.

Міністр додав, якщо буде фізична можливість завершити будівництво дороги до кінця поточного року, воно буде завершено.

"Це за умови, якщо дозволить погода. Ніхто ж не буде класти асфальт в сніг. Якщо фінансова ситуація і погодні умови не дозволять укластися в термін до кінця року, то так, завершення цього проекту перенесеться на 2019 рік. Але цю дорогу, як і багато інших по всій країні, ми зробимо", – підсумував він.

Як відомо, вперше Омелян заговорив про будівництво дороги в Старий Угринів 25 жовтня 2017 року, коли ініціював "термінове відновлення дороги до Бандери". Він тоді сказав, що "завдання-мінімум – капітально відновити 4 кілометри, а якщо встигнемо, то всі 8 кілометрів шляху".

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *