Геращенко не вірить у нейтральність Білорусі і пропонує перенести перемовини в Астану

Перший заступник глави Верховної Ради Ірина Геращенко пропонує перенести роботу Тристоронньої контактної групи з Білорусі в іншу, «дійсно нейтральну» країну.

Свою думку з цього приводу вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогоднішнє підписання Путіним військової доктрини Союзної держави разом з Білоруссю ще більше ставлять під сумнів заявлену Мінськом нейтральність. Це виключно моя думка, але – можливо, мирні переговори варто перенести в дійсно нейтральну країну», – зазначила Геращенко.

Вона підкреслила, що «звичайно, ми дякуємо Білорусі за гостинність і наданий майданчик, але нейтральність і незаангажованість партнерів – важливіша за комфорт».

Геращенко зауважила, що в цьому контексті дуже показове і важливе голосування Казахстану за резолюцію по демілітаризації Азовського і Чорного морів.

«Вперше Казахстан утримався, й це дійсно нейтральна позиція. Можливо й дійсно варто перенести переговорний майданчик в Астану?» – запитала вона.

Нагадаємо, президент Білорусі Лукашенко заявив, що може взяти на себе відповідальність за забезпечення миру на сході України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *