Голова НАЗК Мангул: Керівники силових структур повинні показати суспільству свої декларації

Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Мангул вважає, що усі керівники силових структур, які обіймають публічні посади, повинні показувати суспільству свої декларації.

Про це він заявив в інтерв’ю РБК Україна.

«Зараз зазначені особи (службовці СБУ та інших силових органів – Ред.) подають декларації, але співробітники НАЗК не мають можливості провести їх перевірку. Документи знаходяться в закритій базі цих відомств. Ми можемо бачити інформацію тільки про те, подав силовик декларацію чи ні. Моя позиція: всі керівники силових структур, які обіймають публічні посади, повинні показувати суспільству свої декларації», – сказав Мангул.

Він також додав, що якщо мова йде про агентів та людей, які мають розвідувальні або контррозвідувальні функції, повинен бути особливий порядок декларування.

«Сьогодні ми підходимо до завершення цього процесу, у нас є проект порядку декларування, якої ми давно намагаємося узгодити з цими органами. Я розраховую на те, що найближчим часом ми його затвердимо», – підкреслив голова НАЗК.

Нагадаємо, Національне агентство з питань протидії корупції відкрило Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *