Гриценко розповів про сценарій об’єднання патріотів перед виборами у Раду (ВІДЕО)

Гриценко розповів про сценарій об’єднання патріотів перед виборами у Раду (ВІДЕО)

Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко не виключає, що сім партій та політичних сил, які об’єднались та підтримали його на президентських виборах, можуть об’єднатися в одну партію перед парламентськими виборами.

Про це він у четвер розповів у програмі "Право на владу".

За його словами, як тільки завершиться виборчий процес, представники всіх семи партій, які його підтримали або знялись на його користь зберуться, щоб вирішити, як можна далі співпрацювати.

"Я припускаю, що частина з тих сил, які ближчі і зараз ми працюємо у форматі штабу, можуть об’єднатися в одну партію. Ми знайдемо правильний формат, який буде корисний для країни", — сказав він.

При цьому кандидат у президенти наголосив, що коли лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий зняв свою кандидатуру з виборів на його користь, то це було щиро і про ніякі посади і квоти завчасно з ним не було домовленостей, однак вони домовилися, що в наступному парламенті партії "Громадянська позиція" та "Самопоміч" будуть першими силами, які формуватимуть коаліцію.

"Ще до того, як ми домовились, що Садовий зніметься та підтримає мене, то за кілька місяців чи навіть за рік до того ми твердо домовились, що в наступному парламенті "Громадянська позиція" та "Самопоміч" це будуть перші сили, які підійдуть формувати коаліцію", — сказав Гриценко.

Крім того він зазначив, що поки немає рішення, яким шляхом вони підуть у парламент  об’єднано, чи ні, оскільки після президентських виборів необхідно буде змінити виборче законодавство і існує ще багато невизначених речей.

Щодо питання, чи буде він очолювати це об’єднання, якщо воно буде створено, Гриценко відповів, що ще зарано говорити "хто вищий, хто нижчий".

Нагадаємо, що 1 березня на користь Анатолія Гриценка відмовився від участі у виборах президента мер Львова Андрій Садовий.

23 березня Гриценко заявив, що у разі його перемоги на виборах 2019 року прем’єр-міністром України стане Андрій Садовий.

Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *