Комітет ВР пропонує створити нове міністерство – з питань промисловості та інновацій

Комітет з питань промислової політики і підприємництва Верховної Ради України рекомендував парламенту прийняти постанову про створення нового міністерства в уряді – з питань промисловості та інновацій.

Про це заявив голова комітету, народний депутат Віктор Галасюк (фракція Радикальної партії), передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми хочемо, щоб в уряді був голос у української промисловості, для того щоб інституційно відстоювати  правильний шлях розвитку країни. На жаль, в уряді дуже багато людей, які навипередки конкурують за те, щоб підтримати нові вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ) чи знайти шлях скасування мораторію на експорт лісу-кругляка, – сказав нардеп. – Нам потрібно, щоб в уряді був сильний апологет розвитку української промисловості».Також парламентар наголосив на важливості прийняття законопроекту «Купуй українське – плати українцям», який, за його словами, вже практично підготовлений до другого читання.

«Системне і розумне імпортозаміщення є одним з механізмів розвитку національного виробництва і національної економіки в цілому», – вважає Галасюк.

Нагадаємо, депутати зареєстрували законопроект, який може залишити країну без електроенергії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *