Лох-неське чудовисько: епічна фраза Януковича швидко перетворилась на мем

Епічна фраза втікшого екс-президента України Віктора Януковича про те, що його кинули, як лоха, швидко перетворилася на мем.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Янукович коментував останні дні свого президентства і угоду про врегулювання кризи в Україні, підписану 21 лютого 2014 року з представниками європейських країн. В ході пояснень він і сказав фразу, яка через кілька годин перетворилася на одну з самих популярних в мережі.

“Мене обдурили, зрадили. Або, як говорять сучасні українські політики, які себе такими вважають, мене кинули як лоха”, – заявив Янукович.

“Лох-неське чудовисько”, – опублікував мем український політолог Олексій Голобуцький.

Лох-неське чудовисько: епічна фраза Януковича швидко перетворилась на мем

Обережно, нецензурна лексика!

Нагадаємо, 24 січня Оболонський райсуд Києва заочно визнав колишнього президента України Віктора Януковича винним у державній зраді і пособництві в агресивній війні.

Одночасно з цим суд ухвалив рішення відхилити статтю «пособництво в умисних діях, вчиненних з метою зміни меж території та державного кордону», яку також інкримінували Януковичу. За словами суддів, вони не побачили переконливих доказів, які свідчать, що Янукович був проінформований про остаточну мету незаконних дій росіян — анексію Криму.

Також повідомлялося, що Януковича можуть повернути скандальний вертолітний майданчик, розташований за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-А, і належить ТОВ «Амадеус Ко».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *