Маруся Звіробій: Якщо коротко… Ярош, Арестович і Парасюк мені побратими з Майдану

Особливо тих, хто з ними особисто не знайомий 

Особисте.

Я дуже зла, неврівноважена, груба людина і не є прикладом для наслідування. Чесно. ЧЕСНО! І не збираюсь змінюватись! Це моя особиста справа — якою саме мені комфортно бути в сьогоднішньому суспільстві і в тій справі, якій я вірна четвертий рік. 

Залишу це признання тут і буду зі словами «я попереджала!» відправляти на сюди кожного, хто спочатку ліпитиме з мене героя, а потім втоптуватиме в багно з претензіями, що я не виправдала чиїхось очікувань. То ваші очікування. А я просто роблю свою роботу так, ЯК ВВАЖАЮ ЕФЕКТИВНИМ. І лише я сама даю собі право на помилки. Всі інші «експерти» моєї діяльності ідуть наX*р рівною колоною. 

Ви не уявляєте собі, скільки народу приймуть ці слова на свій рахунок ))) Бо ж назбиралось за три роки )) не лише друзів )))) За моєю спиною таких грамотних знатоків того, що саме я роблю НЕ ТАК — вже з сотню мабуть. І кілька десятків таких що лічно зі мною працювали і кажуть, що «Точно» «шось» про мене знають (такі експерти, як правило, ОЧОЛЮЮТЬ колонну ідущих наХ*р) 

Схожі ситуації я спостерігаю й за іншими людьми, які, за власним почуттям обов’язку, взялися зробити роботу для народу й тягнуть за собою цей важкенний мішок з буйними експертами, які в спину тягнущєму то дрібні ножики втикають, то сокири, то чимсь вонючим обіллють. Найлегше — зкинути цю ношу. І лише кілька світлих добрих рідних душ в цьому ж мішку стримують носія і змушують тягнути ношу до Перемоги. 
Всі дуже різні і дуже неідеальні. 

Спостерігаючи за тим, як легко народ створює собі кумирів і як з такою ж легкістю їх потім розпинає і розчленовує — з’являється бажання максимально заритись в свою роботу і дистанціюватись від громадських міжсобойок ) А от коли я винирюю, то прекрасно пам’ятаю ХТО мої побратими і участі в їх фейсбучних показових стратах не братиму. 

Якщо коротко… Ярош, Арестович і Парасюк мені побратими з Майдану, я спілкуюсь з ними й досі, вони не змінились з того часу і нічия думка мене НЕ_КО_ЛИ_ШЕ ) Особливо тих, хто з ними особисто не знайомий.

Маруся Звіробій

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *