Матіос про запуск ДБР: За 9 місяців дитину народити можна, а Труба не народив навіть миші

У Державному бюро розслідувань (ДБР) лише 40% співробітників мають досвід ведення слідства, інші – поняття не мають навіть про складання процесуальних документів.

Таку думку висловив військовий прокурор Анатолій Матіос в інтерв’ю LIGA.net.

«Спочатку наб’ють шишки, заїдуть головою в штангу, над ними посміються через купи порушень – без цього не обійдеться. Таке виконання закону підриває авторитет хорошої ідеї. Бо у нас часто ідеї народжуються в голові, а відпрацьовуються через проктологічний прохід, – прокоментував він старт роботи ДБР. – За 9 місяців дитину можна народити, а Труба (директор ДБР – ред.) не зміг народити навіть миші, не те що гору!».

При цьому Матіос розповів про недавній випадок, який його обурив:

«На території ООС, де діє військовий стан, слідчий ДБР відмовився виїжджати на місце військового злочину. Вони – цивільні слідчі, у них страх передової, і нічого ти їм не зробиш. Наш військовий прокурор в бронежилеті з автоматом поїхав і все зробив. Хіба ми повинні заносити хвости, тим, хто отримує великі зарплати, пройшов конкурси і виявився не в змозі? Є в історичній літературі таке поняття як «євнух» – той, хто має все зовнішні ознаки, але не більше того».

За словами Матіоса, військова прокуратура повинна передати ДБР більше 2 тисяч кримінальних проваджень, на даний момент передано понад 300.

Раніше повідомлялося, що на Державне бюро розслідувань у 2019 році заплановано витратити понад 1 млрд гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *