Metro: Exodus – чому навколо української гри так багато шуму

15 лютогою українська компанія 4A Games та німецька Deep Silver представили постапокаліптичний шутер Metro: Exodus. Ще до релізу гра наробила чимало шуму і привернула увагу не лише геймерської спільноти.

Чому реліз Metro: Exodus справедливо можна назвати скандальним та чим цікава гра розбиралися журналісти Техно 24.

Сюжет та особливості Metro: Exodus

Нова частина знаменитого шутера повідає гравцям по-справжньому масштабну історію. За словами продюсера, сценарій Metro: Exodus більше, ніж скрипти перших двох частин – Metro 2033 і Metro: Last Light, включаючи доповнення до них.

Читайте також: Огляд довгоочікуваної постапокаліптичної гри Metro: Exodus – системні вимоги та ціна

Сюжет гри охоплює кілька локацій та складається з 7 частин: пролог, зима (місце дії Москва), весна (Волга), Ямантау, літо (Каспій), осінь (Тайга), Мертве місто (Новосибірськ).

Скріншот з гри Metro: Exodus

Гра Metro: Exodus, вперше за історію серії вивела гравця за межі Пост’ядерної Москви та її метрополітену. За сюжетом, Артему доведеться проїхати через всю Росію, яка пережила 20 років дикого існування після ударів атомних бомб, попутно зустрічаючи різні відкриті локації з місцевими персонажами, ворогуючими племенами і мутантами, а також побічними квестами. Команда Артема (яким і керує гравець в Metro: Exodus), буде пересуватися по країні на броньованому поїзді.

Світ в грі активно реагує на ваші дії. Зачистіть лігво бандитів – на іншому кінці карти хтось обов’язково про це заговорить; врятуєте бранця – через кілька годин ви дізнаєтеся у випадковому діалозі двох супротивників про те, що він поставив за вас свічку в храмі.

Трейлер гри Metro: Exodus – дивіться відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *