На Рівненщині вчинив самогубство священик, який майже 30 років відслужив у місцевій церкві

У селі Рогізне на Рівненщині священнослужитель місцевої церкви Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП отець Віталій скінчив життя самогубством через повішення.

За чутками, під час розтину у священика виявили пухлину мозку. Трагедія сталася у п’ятницю, 2 листопада, повідомляє znaj.ua з посиланням на місцеві ЗМІ. Жителі села розповідають, що Віталій Возний 27 останніх років правив у їхній церкві.

Згадують його як доброго священнослужителя, проте зауважили, що останнім часом він був сам не свій. “Останнім часом ми стали помічати, що він забувається. Міг посеред служби забути слова, тоді йому матінка підказувала. Або ж служив службу 20 хвилин, а потім несподівано завершував.

Ми підозрювали, що у нього щось з головою відбувається. Він хворів – і це було дуже помітно. Кажуть, що матінка знайшла його у петлі о 5-й ранку у хліві. Розтин нібито показав, що у нього в голові була пухлина.

Однак достеменно це невідомо”, – розповідають прихожани. На похороні отця Віталія, який відбувся 3 листопада, до церкви його не заносили, проте відспівували на місці поховання – рогізенському цвинтарі. Провести батюшку в останню путь прийшло багато його односельців, а також мешканці сіл, де він служив.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *