Нова Верховна Рада: відомо, хто може очолити комітет з євроінтеграції

Нинішня віце-прем’єр-міністерка з питань євроінтеграції та новообрана депутатка від «Європейської солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе у новому скликані Верховної Ради може очолити комітет з євроінтеграції.

Про це повідомив голова партії Артур Герасимов. Проте за це рішення ще повинні проголсувати депутати на одному з перших засідань.

Читайте також: Назвали найімовірніший склад опозиції у новій Верховній Раді

А на чолі комісії у справах ветеранів стане волонтерка Яна Зінкевич, яка також є представницею «Європейської солідарності».

Втім, остаточно розподілити посади нардепам не вдалося. Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков розповів, що процес гальмує «Опозиційна платформа – За життя». Політсила не дала остаточної відповіді, чи хоче очолити комітет зі свободи слова. Крім того, новообрані не визначилися і з претендентами на посаду другого віце-спікера.

27 серпня народні обранці зберуться ще раз, спочатку працюватимуть у підкомітетах, потім – усі разом.

Проговорили деякі позиції, пов’язані з пропозиціями від різних політичних партій, на керівні посади на комітетах, на голів, заступників, перших заступників та на секретарів. Взяли тайм-аут до завтра для того, щоб додатково провести консультації з політсилами,
– розповів Дмитро Разумков.

Дивіться коментар лідера партії «Слуга народу»:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *