Обман власного народу: САП відреагувала на зустріч Ситника з Порошенком

Спеціалізована антикорупційна прокуратура  стурбована нічною зустріччю директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника з президентом Петром Порошенком в його маєтку в смт Козині Київської області.

Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький в інтерв’ю інформаційному-агентству Українські новини.

«Чи можна вночі обговорювати Антикорупційний суд вдома у президента? Я вдома про Антикорупційний суд не говорю. Антикорупційна боротьба вночі? Це шахрайство і обман власного народу», – відреагував керівник САП.

Холодницький розкритикував візит Ситника до Порошенка з питань Антикорупційного суду.

«На якій підставі директор слідчого органу може обговорювати створення органу судової гілки влади? Це прямий тиск на орган. Уявіть собі, про яку незалежність можна буде говорити, якщо слідчий орган буде давати висновки щодо антикорупційності судового органу, який повинен розглядати його справи», – зазначив керівник САП.

Холодницький порекомендував Ситнику зосередитися на розслідуванні справи, а не словоблудді. За його словами, колектив САП стурбований гальмуванням розслідування ключових справ. Крім того, він додав, що НАБУ відмовляється виконувати вказівки Антикорупційної прокуратури.

НагадаємоСитник відвідував будинок, в якому мешкає президент Петро Порошенко у VIP-селищі Козині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *