Олена Підгрушна – сьома у спринті першого етапу Кубка світу-18/19 з біатлону

Досвідчена українська біатлоністка Олена Підгрушна продемонструвала чудовий фініш і на сьомому місці завершила сьогодні, 8 грудня, спринтерську гонку на 7,5 км з двома вогневими рубежами у словенській Поклюці в рамках першого етапу Кубка світу сезону-18/19.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна на 49 секунд відстала від лідера, не припустившись жодного промаху на вогневих рубежах, повідомляє biathlon.com.ua.

Першою ж на листанці була Кайса Макаряйнен з Фінляндіїї. Ії час – 20 хвилин 08,1 секунди (0 промахів). Другий результат показала італійка Доротея Вірер – 14,8 секунди відставання (0), третій – француженка Жюстін Бреза – 42,1 (0).

Інші українки завершили гонку так: Юлія Джима прийшла 20-ю, Валя Семеренко – 25-ю, Анастасія Меркушина – 46-ю, Юлія Журавок – 85-ю.

Нагадаємо, у четвер, 6 грудня, Юлія Джима виграла у Поклюці своє перше «золото» Кубка світу у кар’єрі в індивідуальній гонці.

Додамо, що змагання першого етапу Кубка світу сезону-18/19 у Поклюці завершаться у неділю, 9 лютого. Пройдуть чоловіча та жіноча гонки переслідування.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *