«Партія пенсіонерів України» подала до суду з вимогою зняти з виборів Саакашвілі

Зареєстрована в Одесі політична партія «Партія пенсіонерів України» подала до Шостого апеляційного адміністративного суду позов із вимогою скасувати реєстрацію Міхеїла Саакашвілі як кандидата в депутати від партії «Рух нових сил».

Причина позову – Саакашвілі, мовляв, не жив в Україні протягом минулих 5 років, як того вимагає закон, пише «Інтерфакс«. Про факт позову повідомлв адвокат Павел Богомаз, який є членом «Партії пенсіонерів».

Читайте також: Партія Саакашвілі братиме участь у виборах до Ради: вже відомо під яким номером

Проте 6 липня Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову «Партії пенсіонерів України».

«Суд вирішив: у задоволенні адміністративного позову «Партії пенсіонерів України» до Центральної виборчої комісії (третя особа – партія Міхеїла Саакашвілі «Рух нових сил») про визнання протиправною та скасування постанови (про реєстрацію Саакашвілі) … відмовити повністю», – зачитав рішення суду головуючий на процесі суддя.

Раніше (21 червня) Печерський районний суд Києва дозволив лідеру партії «Рух нових сил» Міхеїлу Саакашвілі балотуватися у народні депутати на дострокових парламентських виборах, які пройдуться 21 липня. 

Після Апеляційного суду сторони процесу матимуть ще право звернутися до Касаційного суду у складі Верховного суду України. Його рішення вже буде остаточним.

саакашвілі
Саакашвілі й Україна / Інфографіка 24 каналу

Найцікавіші факти з біографії Саакашвілі – у матеріалі 24 каналу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *