Після відставки уряду Президент візьме відповідальність за стан справ, – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив у тому, що цілком розуміє бажання Президента України Володимира Зеленського отримати повноту влади, тому Глава держави нестиме відповідальність за усі події в країні.

Про це він сказав у вечірньому ефірі телеканалу ICTV в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Президент хоче повноту влади в країні, отже — відповідати за майбутні виклики. Я це приймаю. З дня відставки уряду Президент бере на себе всю відповідальність за стан справ у державі”,- сказав Гройсман.

Він запевнив у тому, що не чіпляється за високі посади, бо не вважає їх головним.

“Для мене стабільність у країні є пріоритетом. Я ніколи в житті не тримався і не буду триматися за посади. Рішення ухвалив свідомо. Якщо будуть питання, які стосуватимуться стабільності чи розвитку держави, зроблю все, щоб допомогти”, – пообіцяв Прем’єр.

Гройсман зазначив, що за свою роботу на посаді Прем’єр-міністра його не соромно.

“За три роки роботи я не допустив жодної економічної кризи в країні. Уряд зробив усе, щоб ситуація була стабільною. І сьогодні маємо понад $20 млрд валютних резервів, зменшення держборгу в співвідношенні до ВВП, почали зростати зарплати”,- сказав Прем’єр-міністр.

Раніше екс-Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що Президент України Володимир Зеленський повинен невідкладно внести на розгляд Верховної Ради пропозицію щодо кандидатури нового очільника уряду.

загрузка…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *