Політолог: Бойко покликаний допомогти Порошенку залишитися на другий термін

Політолог: соціологи занижують рейтинги Вілкулу та Мураеву. При цьому експерт вважає, що позиції Бойко навпаки значно завищені.

До виборів в Україні залишається півтора місяця. У мережі з’являється все більше соціології, яка сильно відрізняється одна від одної. На думку політолога Міхи Чаплиги, деяким кандидатам показники навмисно занижуються.

“Ви звернули увагу, як іноді досить незграбно домальовують рейтинг Бойку і досить незграбно занижують Вілкулу та Мураеву? Все ті ж соціологи, що забезпечують “соціологією” Банкову. Все це має пояснення. Не даремно ті, хто зривав зустрічі виборців із Зеленським, нападав на Гриценка, кидав шашки у прихильників Тимошенко і намагався влаштувати провокації на її мітингу, кількома днями раніше теж саме чудили на зустрічах Вілкула. Рука то одна”, – пише Чаплига у своєму Фейсбуці.

За його словами, ідея полягає в тому, щоб витягнути Бойко як партнера Порошенка у другий тур. В якості ще одного варіанту, на думку Чаплиги, на Банковій розглядають варіант про скасування виборів.

“А тепер план: як тільки Порошенко бачить, що не проходить навіть на 4-е місце, одразу 20-30 технічних кандидатів починають волати про те, що вони не визнають результати. Тобто 50% учасників відмовляються визнати, міжнародні інституції теж стурбовані… в країні “шатун” – мама не горюй… І тут ЦВК скасовує вибори”, – розмірковує експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *