Порошенко може допустити призначення суддею Верховного суду пособниці РФ

Громадська рада доброчесності під час акції біля АП закликала президента Петра Порошенка не допустити призначення суддею Верховного суду Валентини Сімоненко, передає кореспондент UA1.

«Ми звертаємося до президента як гаранта Конституції та Верховного Головнокомандувача вжити усіх можливих заходів, аби не допустити до Верховного суду особу, яка співпрацює з окупаційною владою та фінансує збройні дії проти України», – йдеться у зверненні.Так, Рада стверджує, що йдеться про можливе уникнення нею декларування майна в окупованому Криму, приховування факту продовження ведення бізнесу і співпраці з окупаційною російською владою.

Крім того, за даними Ради, чоловік Сімоненко, з яким вона, ймовірно, фіктивно розлучилася, має бізнес у Криму, а рідна сестра є держслужбовцем на окупованому півострові.

Як відомо, Сімоненко з грудня 2010 року по листопад 2013 року працювала суддею Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ, 3 листопада 2013 року призначена суддею Верховного суду України. У червні 2014 року вона була обрана головою Ради суддів України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *