Порошенко прибув на стадіон «Олімпійський», щоб здати аналізи перед дебатами

Кандидат у Президенти України, діючий глава держави Петро Порошенко прибув на стадіон «Олімпіський» для здачі аналізів перед дебатами.

Порошенко також закликав свого опонента у другому турі виборів президента Володимира Зеленського також прийти на «Олімпійський» для здачі аналізів на алкоголь та наркотики. Своєю чергою, Зеленський скористався послугами приватної лабораторії «Євролаб», оскільки, за словами представника його штабу, установи, що контролюються державою, можуть бути заангажованими, передає Громадське.

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, та тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві. Також він заявив про необхідність здати аналізи на алкоголь і наркотики перед дебатами.

Порошенко погодився на ці умови та запропонував Зеленському здати аналізи в медпункті стадіону НСК «Олімпійський».

У штабі Зеленського заявили, що той не готовий здавати аналізи в медпункті стадіону НСК «Олімпійський», бо його контролює держава. Шоумен покликав президента Петра Порошенка здати аналізи до лабораторії Eurolab.

Попри заяву спікера штабу Зеленського, що всі його умови вже озвучені, згодом команда шоумена оприлюднила новий ролик за участі кандидата, на якому той запропонував Юлії Тимошенко стати «незалежним арбітром» на дебатах між ним та Порошенком.

У Порошенка вважають, що це чергова спроба уникнути дебатів з боку Зеленського.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *