Порошенко хоче створити ЦВК, яка все «намалює», якщо він програє – Гриценко

Президент України Петро Порошенко бореться за більшість у Центральній виборчій комісії для того, щоб йому «намалювали» потрібний результат, навіть якщо він програє.

Таку думку висловив колишній міністр оборони України, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, Порошенку потрібна така ЦВК, яка забезпечить йому перемогу на майбутніх президентських виборах.

«Він же хоче створити собі комісію, в якій із 15 членів буде 8, які намалюють, що Порошенко тоді, коли він нищівно програв. Порушені права мільйонів людей і президент повинен був гарантувати ці права, а він грається в свої наперстки», – наголосив Гриценко.

При цьому, зауважив екс-міністр, президент жодним чином не реагує на те, що Центрвиборчком приймає рішення і позбавляє мільйони громадян права голосувати й обрати собі місцеву владу.

«Де гарант? Де гарант прав, свобод і власності Порошенко? Хіба він не затягнув це все? Чи не він за законом вносив членів комісії? Закрили на замок, вимкнули бюджетне фінансування і вони пішли», – обурився лідер «Громадянської позиції».

Нагадаємо, раніше Анатолій Гриценко звернувся до лідера «Самопомочі Андрія Садового із закликом об’єднатися перед майбутніми президентськими і парламентськими виборами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *