Порошенко здав кров на вміст алкоголю і наркотиків: фото та відео

Кандидат у президенти України Петро Порошенко 5 квітня приїхав на НСК «Олімпійський». Чинний гарант здав аналізи на вміст алкоголю і наркотиків перед проведенням дебатів із лідером першого туру президентських виборів Володимиром Зеленським, їх робитимуть відразу кілька клінік.

Саме таке медичне обстеження перед дебатами було однією із озвучених раніше вимог Зеленського. Однак на відміну від Петра Порошенка, для цього він вирішив обрати інший медичний заклад. 

Читайте також: Дебати між Зеленським та Порошенком: що відомо

Так, шоумен також здав обіцяні аналізи 5 квітня. Раніше від чинного президента, о 7:40, він приїхав до клініки Eurolab. Зазначимо, такий вибір команди Зеленського не є випадковим. Її засновник і президент Андрій Пальчевський активно підтримує шоумена і має українське та російське громадянство. Також він був заступником міністра молоді та спорту Рафіля Сафіуліна за часів Януковича.

Я сьогодні на стадіоні. Так розумію, Володимира Олександровича не було. Я прийшов, тебе нема. Але я твердо переконаний, що він набереться мужності, приїде сюди і дебати відбудуться,
– відреагував на таку поведінку Зеленського Порошенко під час спілкування з журналістами. 

Так, кров чинного президента перевірятимуть відразу 4 клініки. Сам гарант пояснив, що не знає точно, представники яких медичних установ присутні. Однак, як видно на фото, серед них точно є працівники із лабораторій «Медіком» та «Борис».

Порошенко наголосив, що усі лабораторії, які зголосились провести незалежне сертифіковане дослідження, мали можливість це зробити. Окрім того, він вважає, що таку процедуру слід визнати обов’язковою на законодавчому рівні. 

«Питання відсутності алкогольної та наркотичноїзалежності у кандидата є питанням національної безпеки», – додав Порошенко. 

Перші результати аналізів з’яввилися вже за декілька хвилин. Зазначимо, Володимир Зеленський раніше розповів, що своїх результатів чекатиме близько трьох днів. 

Порошенко здав кров на вміст алкоголю і наркотиків: фото та відео
Порошенко здав аналізи/ Скріншот із відео

Порошенко здав кров на вміст алкоголю і наркотиків: фото та відео
Петро Порошенко здав кров/ Скріншот із відео


Кров у гаранта брали представники відразу кількох клінік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *