Продан повернеться в Україну в кінці цього місяця – адвокат

Колишній в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан перебуватиме на лікуванні у Німеччині орієнтовно до 27 листопада, і після його завершення повернеться в Україну. Про це повідомила його адвокат Лариса Криворучко у коментарі УНН.

«Я через канцелярію Генеральної прокуратури подала численні заяви – на моїх документах є відмітки з канцелярії ГПУ – про те, що я проінформувала САП, що мій клієнт знаходиться на лікарняному. Крім того, я повідомила, що орієнтовний час лікування мого клієнта – десь до 27 листопада цього року. Це буквально десь тиждень, трохи більше. Тобто, все буде залежати від того, як пройде хірургічне втручання, це є наркоз тощо. Відповідно, після того, як він завершить лікування, він одразу повернеться до України та надасть медичні документи на підтвердження», – запевнила захисник.

Криворучко також заявила, що подала до канцелярії ГПУ – і має відповідні помітки – документи про те, що Продан перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, екс-виконувач обов’язків глави ДФС Мирослав Продан раніше заявив, що перебуває за кордоном на медичному обстеженні. Водночас журналіст Євген Плінський стверджує, що Продан утік з України, оскільки невдовзі міг бути затриманий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *