Секс-скандал з Варченком. На 60 діб заарештовано відомого блогера

Новости

Печерський райсуд Києва заарештував на 60 діб з альтернативою внесення застави в розмірі 3 млн гривень блогера Олександра Барабошка, повідомляє ТСН.

Наразі відомо, що засідання у справі про домагання проходило в закритому режимі, оскільки існує багато нюансів, які не підлягають розголосу.

Адвокати Барабошка вже готують апеляцію і стверджують, що затримання блогера політично мотивоване і пов’язане з тим, що він, разом з політтехнологом Володимиром Петровим висвітлювали негативні сторони діяльності антикорупційних органів.

Також в соціальних мережах друзі Барабошко оголосили про збір грошей для застави.

Зазначається, що в справі фігурують 7 епізодів по відношенню до різних чиновників, а не тільки секс-скандал з Олександром Варченком.

Нагадаємо, 7 листопада студентка КПІ Наталія Бурейко звинуватила заступника начальника Департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка в сексуальних домаганнях і погрозі вбивства. Варченко спростував звинувачення, назвавши це широкомасштабної інформаційної атакою, пов’язаної з його дружиною Ольгою.

Пізніше Бурейко заявила, що не писала ніяких звинувачень і вибачилася перед родиною Варченко. Зазначається, що секс-скандал стався, коли зовнішня конкурсна комісія призначала на посаду Ольгу Варченко.

Раніше затримали товариша Барабошка та політтехнолога Володимира Петрова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *