Штучно створюють підстави для закриття каналу, – власник NewsOne Козак про звинувачення ГПУ

Заява генпрокурора Юрія Луценка про зв’язок телеканалу NewsOne з російським «Промсвязьбанком» є цинічною брехнею і свідчить про його непрофесійність чи професійну непридатність. Кінцевим бенефіціаром і власником ЗМІ не є жодна кіпрська компанія.

Про це мовиться у заяві нардепа від «Опозиційного блоку» і власника NewsOne Тараса Козака, що опублікована на сайті телеканалу.

Дивіться також: NewsOne – це перша ластівка: Нацрада скликає позачергове засідання через скандальний телеміст

Я, Тарас Романович Козак, є єдиним власником NewsOne і володію 100% телеканалу безпосередньо. Інші твердження генерального прокурора, зокрема, щодо участі каналу в терористичній діяльності, є абсолютно безпідставними. Я розглядаю їх як штучно створені підстави для застосування санкцій проти NewsOne і його закриття з політичних мотивів,
– мовиться у повідомленні.

Окрім того, він називає кримінальне провадження і заяви генпрокурора Луценка «юридичною нісенітницею», а також – «дешевим піаром і спробою втриматися на посаді».

Зазначимо, що Генпрокуратура зареєструвала на NewsOne справу про замах на скоєння державної зради. Усе – через підготовку каналом скандального телемосту «Надо поговорить» з російським прокремлівським ЗМІ «Росія 24».

Окрім того, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що СБУ та ГПУ здобули інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній – бенефіціарних власників українського телеканалу NewsOne та російського ПАТ «Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни-агресора.

Луценко про власників NewsOne: відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *