Соратник Порошенка хоче стати «бурштиновим королем» Житомирщини

Народний депутат України Борислав Розенблат оформляє на підставних юридичних та фізичних осіб земельні ділянки в Олевському районі Житомирської області, де є поклади «сонячного каміння».

Про це, посилаючись на джерела в Житомирські облдержадміністрації, пише сайт «Айпрес» в матеріалі «Бурштин для депутата».

За інформацією видання, саме зараз триває процес оформлення земельних ділянок ніби то для розвитку аграрного бізнесу.

«Концентрація землі нібито здійснюється в інтересах пана Розенблата. Прикриттям слугує бізнес його родини у сільськогосподарській галузі. Не зовсім зрозуміло, яка культура має вирости на пісках та камінні Олевського району. Але якщо уважно подивитися на фізичну мапу, стає зрозуміло, що вирощувати ніхто нічого й не збирається. У цьому регіони сконцентровані бурштинові розсипи», — йдеться в журналістському розслідування.

Видання також відзначає, що одразу після входження до парламенту Розенблат підписав законопроект про видобування та реалізацію бурштину. Ще минулого року помічник Розенблата Максим Глушаниця під час засідання робочих груп зазначав, що законопроект передбачає участь у видобутку бурштину так званих старательських артілей.

«Контроль за видобутком покладає на органи місцевого самоврядування обласного рівня. Ну а з «органами місцевого самоврядування» поважний місцевий бізнесмен завжди вирішить всі питання», — резюмує автор матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *