Суддя ОАСК Вовк заявив, що дізнався про повістку в ГПУ з посту в соцмережі і не боїться підозри

Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк заявив, що про повістку до Генеральної прокуратури він дізнався з посту прес-секретаря генпрокурора Юрія Луценка Лариси Сарган у соцмережі.

Про це Вовк написав на своїй сторінці у Facebook.

«Щойно дізнався, що ГПУ викликає мене для проведення процесуальних дій: вручення підозри та допиту. Здивований, що про повістку я дізнався з Фейсбуку Лариси Сарган, а не так, як це має бути згідно норм КПК», — зазначив він

За словами Вовка, йому «відверто сумно, що в стінах Генпрокуратури піар переміг закон та здоровий глузд».

«Складається враження, що повістка була виписана ГПУ виключно на вимогу «грантових зрадолюбів». Я публічно заявляв і ще раз наголошую: я не боюсь вручення підозри. Більше того, я особисто закликав саме до законних процесуальних дій. Вручення підозри – це єдина законна можливість довести абсурдність ситуації, яку штучно створили Ситник (глава НАБУ Артем Ситник – ред.) та Горбатюк (керівник управління спец розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк – ред.)», – впевнений він.

На його думку, «ця справа є вигаданою, юридично безперспективною і є останньою спробою старої влади втрутитись в суддівську незалежність».

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура України викликала чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва для допиту і вручення підозр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *