У Гройсмана підтвердили, що «Нафтогаз» просить із держбюджету 230 млрд грн

У Кабінеті міністрів України підтвердили запит НАК «Нафтогаз України» на виділення 230 млрд гривень із державного бюджету на 2019 рік.

Про це пишуть Українські Новини з посиланням на відповідь уряду.

Ці гроші офіційно запитуються для успішного проходження опалювальних періодів 2018/2019 і 2019/2020, а також належного виконання компанією обов’язків для забезпечення громадських інтересів під час функціонування ринку природного газу.

«Нафтогаз» скерував відповідний запит до Кабміну 24 вересня, тобто через 10 днів після подання проекту держбюджету до Верховної Ради України.

Виходячи із листа, на субсидії пропонується виділити 90 млрд гривень, на компенсацію за виконання соціальних зобов’язань з урахуванням заборгованості – 24 млрд гривень, на компенсацію для АТ «Укргазвидобування» втрат від реалізації газу за цінами, нижчими від ринкових – 92,8 млрд гривень.

Також «Нафтогаз» просить надати державні гарантії за зобов’язаннями компанії на суму 28 млрд гривень і компенсацію для покриття різниці в тарифах – 1,84 млрд гривень.

Нагадаємо, 23 жовтня головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заперечив раніше опубліковану в ЗМІ інформацію про те, що компанія просила у Кабміну 230 млрд гривень, назвавши ці відомості «дезінформацією».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *