У Конотопі депутати відправили у відставку мера-АТОвця і призначили на його місце екс-«регіонала»

Новости

У вівторок, 28 серпня, на сесії Конотопської міськради було відправлено у відставку мера Конотопа Артема Семеніхіна. Про це повідомив депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха на своїй сторінці в Facebook.

«В ході вирішення головного питання 26-ї сесії шляхом таємного голосування було прийнято рішення про відставку з посади міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича. Другим питанням було знято з посади секретаря міської ради Олену Багрянцеву і третім прийняття бюджету», – написав депутат Сумської обласної ради.

Крім того, в коментарі журналістам dancor.sumy.ua прокоментував свою відставку сам Семеніхін.

«Це все шабаш регіоналів, які прикриваються поліцією. І фактично зараз нівелюються всі норми закону, які тільки можуть бути, що стосуються місцевого самоврядування», – зазначив Семеніхін.

Водночас, користувач Facebook Юрій Кравченко зазначив, що виконуючим обов’язки мера Конотопа було призначено колишнього регіонала.

«У Конотопі депутати відправили у відставку мера АТОшніка, в. о. замість Семеніхіна призначено заступника «ригів», який голосував за диктаторські закони Януковича і очолив місцевий виборчий штаб Порошенко», – написав Кравченко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *