У Печерському суді нема кому судити Каськіва, йому шукатимуть інший суд

Справу проти екс-керівника Держінвестпроекту Владислава Каськіва направили до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності. 

Печерський суд з’ясував, що сформувати нову колегію суддів неможливо через відсутність суддів, які б не брали участь як слідчі судді у кримінальному провадженні під час досудового розслідування. 

Раніше прокурор і захист у Печерському суді уже добились відводу двох суддів з колегії, після чого справу відправили на новий авторозподіл. 

27 квітня справу Каськіва зареєстрували в Апеляційному суді. Засідання щодо визначення підсудності призначено на 8 травня на 13:45. 

Каськіва обвинувачують у привласненні, розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 КК) і службововму підробленні (ч.2 ст.366 КК). За такими статтями йому могло б загрожувати до 12 років позбавлення волі.

Йдеться про закупівлю у 2012 році Держінвестпроектом рекламних послуг у ТОВ «Глорія» на 7,5 млн грн.

Відомо, що Каськів повернувся з Панами у ніч на 1 листопада 2017 року. Раніше він перебував у розшуку і Україна ініціювала процедуру його екстрадиції. Але сам Каськів заявив, що повернувся добровільно.

Не дочекавшись рішення суду він відшкодував 7,5 млн грн інкримінованих йому збитків.

1 листопада 2017 року Печерський суд застосував до Каськіва запобіжний захід у вигляді застави у 160 тис грн. Згодом суд повернув Каськіву закордонний паспорт, щоб він міг виїздити за межі України для догляду за малолітньою дитиною.

Генпрокурор Юрій Луценко раніше припустив, що Каськіву можуть призначити умовне покарання.
Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *