У Пустомитах заборонили заїзд у парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва

Виконавчий комітет Пустомитівської міської ради прийняв рішення про заборону заїзду на територію парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк XIX» .

Відповідне рішення підтримали на останньому засіданні виконкому міської ради.

Згідно з рішенням,  на територію парку можна заїжджати лише транспортним засобам спеціального призначення (швидкої медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби; Пустомитівського міського житлового-комунального підприємства, служб, які обслуговують інженерні комунікації на території парку) для виконання їхнього функціонального призначення та транспортним засобам, які забезпечують проведення святкових заходів на території парку у відповідності до дозвільних документів, виданих Пустомитівською міською радою.

Нагадаємо, парк є одним з небагатьох в Україні прикладів садово-паркового мистецтва XІХ ст., завдяки чому викликає значне наукове зацікавлення. Він розміщений у центральній частині міста та композиційно поєднаний з Пустомитівським палацом – пам’яткою архітектури національного значення.

Пустомитівська міська рада 19 лютого цього року підписала договір на реконструкцію місцевого парку з ТОВ «Добрі догори» на суму 5,1 млн грн.

За ці кошти було відремонтовано пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк XIX». Проведео заміну водопроводу КП «Пустомитиводоканал» у центральній частині парку, проводилося облаштування доріжок для прогулянок та «зелені зони», дитячий та спортивний майданчики, проводилося встановлення лавочок, урн та ліхтарів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *