Учасників автопробігу до будинку Порошенка закидали яйцями

Учасників акції «Коля — хороший хлопець» (автопробігу до будинку президента Петра Порошенка у Козині) невідомі закидали яйцями.

Про це повідомляє Громадське радіо

Організаторами акції, яка відбулася у неділю, 22 квітня, виступили представники «Руху нових сил». На Європейській площі зібралися шість автівок.

«Ми хочемо поїхати до нашого президента, спитати у нього, що його пов’язує з Колєй – хорошим хлопцем, а також спитати про «плівки Онищенка» – чи дійсно на них звучить його голос? Ми хочемо сказати, що закон має бути один для всіх», – розповіла в коментарі NewsOne громадська активістка Ліза Богуцька.

За її словами, однією з вимог акції є відставка усієї «української еліти».Пізніше, активісти замість будинку Порошенка поїхали до будинку Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Нагадаємо, раніше народний депутат Олександр Онищенко опублікував запис розмови, де він спілкується із президентом України Петром Порошенком. На записі нардеп-утікач і Порошенко в січні 2016 року обговорюють, зокрема, порушені проти колишнього міністра екології Миколи Злочевського кримінальні справи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *