Вибори: БПП заявила про свою перемогу і звинуватила опонентів у порушенні законів

У «Блоці Петра Порошенка» заявили про лідерство своїх кандидатів на виборах голів ОТГ та звинуватили «Батьківщину» та інші політсили у «грубих порушеннях виборчого законодавства». 

Про це йдеться у повідомленні БПП на сайті партії.

«За результатами екзит-полів, проведених партійними штабами, понад 40% переможців на посади голів ОТГ  — висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Жодна інша політична сила не наближається до цього  результату», — заявили у БПП. 

За даними блоку, найбільшу підтримку кандидати від «БПП» отримали у Харківській, Вінницькій та  Дніпропетровській областях.

При цьому  у БПП заявили, що вибори «відбуваються із грубими порушеннями виборчого законодавства», найбільш поширені порушення — підкуп виборців, незаконна агітація, розповсюдження «чорного піару» та масове підвезення виборців.

«Найбільше таких порушень зафіксовано з боку кандидатів від ВО «Батьківщина», крім того є факти порушень з боку представників «Руху нових сил», партії «Наш край», «УКРОП», — йдеться у заяві.

Факти підкупу виборців кандидатом від «Батьківщини» Оленою Король зафіксували у Первозванівській ОТГ (Кіровоградська обл). 

«Місцеві жителі підтвердили поліції, що Король роздавала свій агітаційний матеріал та пакети з продуктами», — йдеться у повідомленні. 

У Хмельницькій області в Олешинській громаді кандидатка від «Батьківщини» роздавала пакунки з продуктами харчування. 
На Луганщині було масове підвезення виборців до дільниць у смт Красноріченське  та в селі Бараниківка, пасажири зізналися, що підвезення організували для голосування за кандидата на посаду селищного голови Романа Мар’ясова (Наш край), а також партія «Батьківщина».

У Сумській області зафіксували приховану рекламу кандидата від «Батьківщини». 

Як відомо, раніше Батьківщина, Оппоблок та Самопоміч також заявили про порушення на виборах, а Батьківщина проводить паралельний підрахунок голосів  та планувала оголосити результати екзит-полу після закриття дільниць. 

Поліція отримала 46 повідомлень про порушення під час виборчого процесу та відкрила два кримінальних провадження за час голосування. 

29 жовтня проходять вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) в усіх областях України.

В ОПОРІ повідомили про основні порушення протягом дня голосування. 

Українська правда 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *