Відомий політолог попередив Зеленського щодо проєвропейського курсу: що відомо

Відомий політолог та публіцист Віталій Портников порадив президенту України Володимиру Зеленському не забувати про важливість проєвропейського курсу для українців.

Про це Віталій Портніков заявив у ефірі 5 каналу.

Попри те, що велика частина жителів південних і східних областей України живуть у парадигмі радянського сприйняття держави, більшість населення країни все ж підтримують проєвропейський демократичний вектор розвитку. На президентів України, які не враховуватимуть цього, чекатиме доля утікача Віктора Януковича.

Портніков додав, що, якби Україна мала столицю в Одесі чи Харкові, нашим президентом досі був би Кучма, а прем’єр-міністром – Янукович.

Проте президенту не варто забувати про важливість проєвропейського курсу для українців.

“Просто тому, що наша столиця в Києві, і величезна частина нашого населення сприймає Україну як демократичну європейську державу, яка не має бути придатком Росії, в українських президентів одна дорога – або ставати на позиції національно-демократично налаштованого електорату, або тікати з офісу в Ростов. Ніякого іншого вибору немає. І Володимир Зеленський сам цей вибір буде змушений робити”, – наголосив політолог.

До слова, за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, переважна більшість українців розраховують на те, що президент Володимир Зеленський у свої перші сто дні роботи знизить комунальні тарифи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *