ВР вимагає нових санкцій для РФ через порушення прав корінних народів

Верховна Рада України звернеться до міжнародних організацій та парламентів світу з вимогою посилити тиск та застосувати санкції до РФ через порушення прав корінних народів.

Проект Постанови про Звернення ВРУ до ООН, ПАРЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у РФ № 10125 під час пленарного засідання ВРУ 30 травня, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 234 депутати.

У зверненні ВР звертається до ООН, парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій із закликом засудити дії РФ щодо порушень прав корінних народів, посилювати політико-дипломатичний тиск на Росію з метою припинення політики фактичної асиміляції корінних народів, застосовувати всі можливі види санкцій до посадових осіб органів державної влади РФ, причетних до переслідування представників корінних народів за їх переконання.

Один із авторів проекту постанови, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров наголосив, що це звернення – це ще один крок до деокупації Криму.

Народні депутати затвердили звернення та доручили голові ВРУ невідкладно скерувати текст звернення до ООН, парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій.

Як повідомляли раніше, народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що засмучений відсутністю згадки про окупований Крим під час промови президента Володимира Зеленського у парламенті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *