Як актору Джейсону Стетхему вдається тримати себе у формі, не відмовляючись від улюблених страв

У 21 столітті не було і року, щоб на екрани не вийшла бодай одна картина за участю британця Джейсона Стетхема. З довгим волоссям або з уже фірмовою залисиною, у стильному костюмі чи навіть у лікарняній піжамі. Незалежно від ролі, Стетхем завжди виглядає брутально, навіть у свої за 50! У цьому йому допомагають спорт і увага до харчування.

Британець створив новий образ у кіно, ядром якого є жорстокі бійки, навіжений погляд і без перебільшення – довершене тіло.

Читайте також: Які секрети в харчуванні допомогли Усейну Болту стати найшвидшою людиною планети

Зараз Джейсону уже за 50 і він виглядає просто прекрасно. При зрості 175 сантиметрів, його вага коливається у діапазоні 77-83 кілограми. Залежно від ролі та побажань режисера. Об’єм біцепса – 40 см. В організмі актора лише приблизно десять відсотків жиру. Таким показникам позаздрять навіть професійні спортсмени. Ідеальні параметри!

стетхем
Актор виглядає накачано та «підсушено» водночас

стетхем
Стетхем тримає тіло в ідеальних пропорціях

Спортивне минуле: топ-15 найкращих стрибунів планети

Атлетичне рельєфне тіло, звісно, виросло не від традиційних британських дощів. Стетхем з дитинства займався спортом. І не просто на подвір’ї м’яч копав. Він був членом збірної Великобританії зі стрибків у воду. Входив до топ-15 найкращих стрибунів планети. І навіть ледь не виборов місце на Олімпійських іграх. Та може й добре, що не виборов.

стетхем стрибки у воду
Джейсон займався стрибками у воду

Спорт і суворий режим харчування

Стетхем обрав знімальний майданчик, а не басейн. Що утім не зробило з нього ледаря. Актор тренується шість разів на тиждень, вихідний лише у неділю. Важлива частина занять – бойові мистецтва. Це одночасно і тонізує, і допомагає реалістичніше гамселити людей перед камерами. Стетхем надзвичайно прискіпливо ставиться до свого раціону.

Є кілька правил, які Джейсон не порушує ніколи і нізащо. 

  1. Він вживає вуглеводи тільки до 14:00. 
  2. Останній прийом їжі чітко о 19:00.
  3. Мучні вироби – під суворою забороною.
  4. Загалом Джейсон харчується 5-6 разів на день.
  5. Стетхем записує усе, що їсть.
  6. Денна норма – 2000 ккаал.

Джейсон Стетхем для фільму

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *