Журналісти нарахували у депутатів 323 одиниці вогнепальної зброї

Загалом 87 депутатів Верховної Ради володіють 323 одиницями вогнепальної зброї, що становить близько 18% від усієї задекларованої у 2016 році зброї.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Так, згідно щорічних декларацій за 2016 рік, найбільшим любителем зброї виявився Нестор Шуфрич, який вказав колекцію зі 156 одиниць вогнепальної зброї.

На другому місці опинився його колега Михайло Добкін. У його декларації –18 мисливських рушниць та карабінів з оптичними прицілами та навіть приладами нічного бачення таких марок як Cosmi, Holland & Holland, Krieghoff, Petter Hofer і J. Koschat.

Бронзовим призером став Геннадій Бобов, який володіє трьома гладкоствольними рушницями Krieghoff, Merkel, Winchester, трьома мисливськими карабінами на базі автомата Калашнікова, гвинтівкою Walther G22, карабіном Browning BAR і травматичним пістолетом Форт 12Р.

На четвертому місці – Віталій Хомутиннік із 6 мисливськими рушницями та карабінами SCAR, Blaser, Lebeau-Courally, Merkel і Sauer.

І замикає п’ятірку лідерів Юрій Мірошниченко. У його декларації – 5 мисливських гвинтівок марок H-S Precision, Mauser і Dakota.

Крім цього, 63 чинних народних депутати значаться у списках нагороджених вогнепальною зброєю Адміністрацією президента та міністром МВС Арсеном Аваковим.

«Проте у деклараціях її вони вирішили не відображати, очевидно, оцінивши дешевше 80 тисяч гривень за одиницю», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що у якості нагород депутати отримували не лише пістолети, а й автоматичну зброю.

Так, наприклад, Олегу Ляшку, Сергію Скуратовському, Олексію Ленському та Сергію Рибалці Аваков вручив пістолети-кулемети МР5, а Юрію Березі та Сергію Пашинському – автомати «Форт 224». Але найбільш вшанованим виявився Ігор Котвіцький – він отримав аж 6 пістолетів Smith&Wesson, АПС, Маузер, Glock 17, Форт 9, Форт 17 і Форт 21, ставши абсолютним рекордсменом серед нагороджених.

Найозброєнішою парламентською фракцією став «Опозиційний блок» – його депутати задекларували 188 одиниць вогнепальної зброї. Ще 40 нагородних «стволів» знаходяться у «підпіллі» в “Народного фронту” (тобто не фігурують у деклараціях). На третьому місці – «Блок Петра Порошенка» із 27 нагородними «підпільними» пістолетами.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон, яким забороняється проходити у будівлі центральних органів державної влади зі зброєю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *