ЗСУ яскраво показали окупантам, чий Донбас: опубліковано потужне відео

Бійці ООС разом із волонтерами підняли величезний прапор України над центром селища Трьохізбенка, державний символ видно навіть на території, яка не контролюється Києвом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, потужне відео опублікував прес-центр операції Об’єднаних сил.

У коментарі до відео йдеться, що державний символ підняли над селищним клубом військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади, які тримають оборону в цьому районі. Також повідомляється, що волонтери привезли в подарунок великий патріотичний банер. Відмінна риса банера – це те, що виготовили його за ескізами людини, яка зараз живе на тимчасово окупованій території.

“Я хочу, щоб всі українці знали, що і на тій стороні фронту теж патріоти України і вони чекають на звільнення”, – підкреслив волонтер.

Як повідомлялося раніше, спікер міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm Михайло Макарук заявляв, що Росія не буде атакувати схід України з новою силою, адже щоб наступати на якесь місто на Донбасі, потрібно мати величезну перевагу в силі і технологіях. Ані в українських захисників, ані в проросійських бойовиків на сьогоднішній день такої переваги немає.

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав скандальний указ про надання права на отримання російського громадянства в спрощеному порядку для українців, які живуть на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *